PRO VLASTNÍKY

PRO REALITKY

KONTAKT
Najděte si u nás bydlení! NA PŘEDNÁŠKÁCH SE SPÁT NEDÁ... NAJDĚTE SI S NÁMI LEPŠÍ SPANÍ!

Vyberte si, kde chcete bydlet ...

Zde můžeš zjistit, jaké studentské priváty jsou právě k dispozici. Pokud se navíc zaregistruješ (zdarma, max. 1 minuta) do naší databáze, budeme tě informovat o všech nových přírůstcích do naší nabídky v daném městě.

Zobrazit vč. náhledů

Tip: kliknutím na záhlaví sloupce se Vám nabídka seřadí podle Vámi vybraného kritéria.

Lokalita Typ Cena Osob  Info   Fotky 
ul. Klobásova, Starý Lískovec, od 1.9.2022   2.lůžák   4500 os. vč. ink.    info  fotky 
close Zařízeno: Ano, Provize: 1200 Kč/os.

2.lůžkový pokoj v RD , studentky, studenti

Kontakt: Pavel Ticháček, 602 227 407

OD 1.9.2022 bude VOLNÝ 2.LŮŽKOVÝ pokoj k obsazení najednou - velký . s lednicí za 4 500 Kč/os . v bytě 6+1 v RD o celkové rozloze 160 m2 – ideální pro studenty z MU studující v univerzitním kampusu v Bohunicích a VŠ hotelová a obchodní na ulici Bosonožské ve Starém Lískovci. Byt (160 m2) se nachází v jednopodlažním rodinném domě, který je celý určen k pronájmu studentům po jednotlivých pokojích. V domě je 5 neprůchozích pokojů (neprůchozí = 3x jednolůžkový, 2x dvoulůžkový). Dále obývací pokoj s jídelnou, 1 kuchyně, 1 koupelna se sprchovým koutem plus 2x WC. V domě je zavedena wifi - internet wifi ke studijním účelům. Vše je zcela nové, po rekonstrukci 2015. Možnost parkování ve dvoře domu za poplatek. Rodina majitele v domě nebydlí. Zastávka MHD a IDS 30m od domu. Dostupnost do Univerzitního Campusu MU Brno Bohunice 5 min. MHD, do centra města 15 min. V těsné blízkosti je veškerá občanská vybavenost, bezproblémový rychlý nájezd na D1 (exit 190 do 3 min. autem). Vratná kauce 1 měsíční nájem. Platba nájmu měsíc předem. Provize 1 200 Kčč/os. u 2.lůžkového pokoje. PENB G. Smlouva dle zájmu do konce června nebo také přes prázdniny do konce srpna příštího roku.

 

zavřít

Fotografie nemovitosti

zavřít

ul. Bayerova, Veveří, od 1.9.2022   1.lůžák   4800 celk. vč. ink.    info  fotky 
close Zařízeno: Ano, Provize: 1600 Kč/os

1.lůžkový pokoj ve 3+1 pro studentku na víkend odjíždějící

Kontakt: Pavel Ticháček, 602 227 407

Pronájem zařízeného pokoje pro 1 studentku VŠ - nekuřačku (na víkendy odjíždějící). Pokoj je neprůchozí s jedním lůžkem kompletně vybaven nábytkem (psací stůl, židle, křeslo, konf. stolek, peřiňák, úložné prostory), v 5.patře ve 3-pok. bytě. Byt není studentský. Ve 2 pokojích bydlí majitelka bytu, třetí pokoj se pronajímá. K dispozici je kuchyň se skříňkou se základním nádobím, spížka, lednice, koupelna WC, botník. Je blízko do obchodů i do škol, na tramv.1 a 6, trolej 32, 26 a 25.. Bydlení na ul. Bayerově , Brno – střed, v cihlovém domě s výtahem. Cena 4 800 Kč/měsíc včetně internetu, kauce 2 000 Kč. . PENB G. Provize 1 600 Kč.

 

zavřít

Fotografie nemovitosti

zavřít

ul. Spádová, Chrlice, od 1.9.2022   2.lůžák   3000 os. vč. ink.    info  fotky 
close Zařízeno: Ano, Provize: 990 Kč/os

STUDENTKY = 2.lůž. pokoj + další 1 místo, RD

Kontakt: Pavel Ticháček, 602 227 407

Od 1.9.2022 na nový akademický rok 2022/2023 budou 3 volná místa pro STUDENTKY v zařízených 2.lůžkových pokojích = jeden celý volný 2.lůžkový pokoj + 1 volné místo v dalším 2.lůžkovém pokoji, RD, bez kauce ...POUZE studentky = dívky = dívčí byt - samostatný byt 3 + 1 v zatepleném rodinném domě v Brně-Chrlicích, ul. Spádová.... V bytě je zařízená kuchyň, koupelna a WC. K dispozici je wi-fi a také zahrada. V bytě bydlí maximálně 5 studentek. MHD do centra 15 min., vlak 10 min. Nádraží a zastávka jsou 150 m od domu. Cena 3 000Kč/os./měs. včetně inkasa a internetu. V červenci a srpnu se nebydlí a neplatí. Kauce se neplatí, internet v ceně. V kuchyni 2 ledničky. Zařízený byt 3+1 (70 m2). PENB nesdělen, tedy ze zákona uvádíme PENB G. Provize 990 Kč/os. Další fota mailem.

 

zavřít

Fotografie nemovitosti

zavřít

 

V současné době lze v této sekci najít 3 druhy nabídek pronájmů pro studenty:

  • Nabídky spolupracujících realitních kanceláří – v tomto případě zajišťuje veškeré služby, které souvisí se zprostředkováním pronájmu nemovitosti, příslušná realitní kancelář, my vystupujeme především jako iniciátor vzájemných jednání; za zprostředkování pronájmu nemovitosti si realitní kanceláře účtují jednorázovou provizi, jež je splatná zpravidla při podpisu nájemní smlouvy a její výše nejčastěji odpovídá jednomu měsíčnímu nájmu; využiješ-li tuto možnost a najdeš si tímto způsobem ubytování na našich stránkách, nejsi povinen 1. Studentské Realitní žádnými platbami, tedy tvoje výdaje na pronájem privátu se nezvýší;

  • Nabídky naší realitní kanceláře – zde se na zprostředkování pronájmu nemovitosti podílí pouze naše realitní kancelář, která v této oblasti poskytuje komplexní služby (zejména sjednání prohlídky nemovitosti, asistence při sjednávání podmínek pronájmu, příprava smluvní dokumentace); také naše realitní kancelář si za zprostředkování pronájmu účtuje jednorázovou provizi splatnou po podpisu nájemní smlouvy, ovšem ve výši maximálně ½ měsíčního nájmu; s naší pomocí tak můžeš ušetřit nemalé peníze

  • Nabídky typu inzerce – takovéto poznáš podle toho, že je u nich uveden přímo kontakt na majitele nemovitosti; v tomto případě naše webové stránky slouží výhradně jako inzertní medium, 1. Studentská Realitní k těmto nabídkám neposkytuje žádné další informace či služby.