PRO VLASTNÍKY

PRO REALITKY

KONTAKT
Najděte si u nás bydlení! NEMÁTE KDE HLAVU SLOŽIT? NAJDĚTE SI U NÁS PRIVÁT!

Vložení nového inzerátu

LOKALITA
NÁJEM
,- 

např. výše inkasa
PARAMETRY BYTU

 Rozloha:   m2
TEXT INZERÁTU

např. Pronájem pokoje v bytě 2+1
pro dva studenty, Brno-Centrum
KONTAKTNÍ ÚDAJE
FOTKY
SPOLUPRÁCE
   
Poznámka: Klasická spolupráce s 1. Studentskou Realitní ve všech městech a běžná
inzerce ve městech Praha, Ostrava, Ostatní města jsou pro vlastníky nemovitostí zdarma.

 * povinné pole

Pro vlastníky nemovitostí nabízíme službu zprostředkování pronájmu nemovitosti studentům. Naše realitní kancelář vede databázi studentů, kteří mají zájem o ubytování na tzv. privátech, tedy v pronajatých bytech. Tato databáze je průběžně aktualizována a do značné míry odráží poptávku po privátech ze strany studentů. Tato databáze nám umožňuje reagovat na nabídky pronajimatelů poměrně rychle a zároveň poskytnout pronajimatelům privátů dostatek zájemců o pronájem jejich nemovitosti. Toto je pro pronajimatele nespornou výhodou, jelikož nemusí sami obvolávat inzeráty studentů či nemusí svou nabídku nikde inzerovat či uveřejňovat a zároveň si mohou vybrat své budoucí nájemce, čímž mohou zamezit případným problémům s nevhodnými nájemci v budoucnosti.

Kromě naší databáze oslovujeme studenty samozřejmě také jinými prostředky. Jedním z nich je nabídka na www.studentskebydleni.cz, kde umisťujeme aktuální příležitosti k pronájmu pro studenty. Návštěvnost této stránky je poměrně značná (až cca 1300 přístupů za týden dle navrcholu.cz). Dalším způsobem, jak oslovit studenty s nabídkou studentského bydlení, jsou vývěsky na jednotlivých fakultách a v ostatních univerzitních prostorách nebo inzerce v tisku a jiných médiích. Tímto se počet získaných zájemců dále zvyšuje.

Jakmile získáme dostatečný počet zájemců o pronájem Vaší nemovitosti, domluvíme s nimi prohlídku dle Vašich časových možností. Vy nebudete muset komunikovat s množstvím zájemců, bude Vám stačit napsat nám možný čas a my vše zařídíme. Pokud se někteří ze zájemců na základě prohlídky rozhodnou o pronájem Vaší nemovitosti, můžeme Vám na základě Vašeho zájmu sestavit nájemní smlouvu dle Vašich požadavků.

Z našich zkušeností dobře víme, jakým způsobem studenty nejvhodněji oslovit a jak s nimi nejefektivněji komunikovat. Můžeme Vám proto ušetřit množství času a prostředků. Pokud využijete našich služeb, snad Vás o tom přesvědčíme.