PRO VLASTNÍKY

PRO REALITKY

KONTAKT
Najděte si u nás bydlení! NEMÁTE KDE HLAVU SLOŽIT? NAJDĚTE SI U NÁS PRIVÁT!

Vyberte si, kde chcete bydlet ...

Zde můžeš zjistit, jaké studentské priváty jsou právě k dispozici. Pokud se navíc zaregistruješ (zdarma, max. 1 minuta) do naší databáze, budeme tě informovat o všech nových přírůstcích do naší nabídky v daném městě.

Zobrazit vč. náhledů

Tip: kliknutím na záhlaví sloupce se Vám nabídka seřadí podle Vámi vybraného kritéria.

Lokalita Typ Cena Osob  Info   Fotky 
Plzeň-Lochotín   1+1   9000 celk. bez ink.    info  fotky 
close Zařízeno: Ne, Provize: 0

Pokoj s kuchyní = byt 1+1

Nabízím pronájem jednoho pokoje + jedné kuchyně = panelový byt 1+1 v osobním vlastnictví 40 m2 (38 m2 byt + 2 m2 sklepní kóje) v Plzni-Košutce, Studentská ulice, 6.p. s výtahem, nezařízený (některý nábytek např. regály, poličky a noční stolky lze přenechat dle dohody), plastová okna se žaluziemi, koupelna s vanou a WC, plynový sporák, digestoř, kuchyňská linka s dřezem a baterií, přívod vody a odtok k pračce, byt je v blízkosti MHD, v místě je veškerá občanská vybavenost, krásný výhled, cena nájmu 9000,-Kč/měs./2 až 3 osoby + zálohy na všechny energie podle počtu osob, kauce 13000,-Kč, dlouhodobý pronájem, volný od 1.4.2023 (případně dle dohody již od 15.3.2023), řádná smlouva, slušní studenti - Češi, Slováci (není úplnou podmínkou). Tel. 731 570 900.

Poznámka k nájmu: celkem energie a služby včetně inkasa = 3900,-

 

zavřít

Fotografie nemovitosti

zavřít

 

V současné době lze v této sekci najít 3 druhy nabídek pronájmů pro studenty:

  • Nabídky spolupracujících realitních kanceláří – v tomto případě zajišťuje veškeré služby, které souvisí se zprostředkováním pronájmu nemovitosti, příslušná realitní kancelář, my vystupujeme především jako iniciátor vzájemných jednání; za zprostředkování pronájmu nemovitosti si realitní kanceláře účtují jednorázovou provizi, jež je splatná zpravidla při podpisu nájemní smlouvy a její výše nejčastěji odpovídá jednomu měsíčnímu nájmu; využiješ-li tuto možnost a najdeš si tímto způsobem ubytování na našich stránkách, nejsi povinen 1. Studentské Realitní žádnými platbami, tedy tvoje výdaje na pronájem privátu se nezvýší;

  • Nabídky naší realitní kanceláře – zde se na zprostředkování pronájmu nemovitosti podílí pouze naše realitní kancelář, která v této oblasti poskytuje komplexní služby (zejména sjednání prohlídky nemovitosti, asistence při sjednávání podmínek pronájmu, příprava smluvní dokumentace); také naše realitní kancelář si za zprostředkování pronájmu účtuje jednorázovou provizi splatnou po podpisu nájemní smlouvy, ovšem ve výši maximálně ½ měsíčního nájmu; s naší pomocí tak můžeš ušetřit nemalé peníze

  • Nabídky typu inzerce – takovéto poznáš podle toho, že je u nich uveden přímo kontakt na majitele nemovitosti; v tomto případě naše webové stránky slouží výhradně jako inzertní medium, 1. Studentská Realitní k těmto nabídkám neposkytuje žádné další informace či služby.