PRO VLASTNÍKY

PRO REALITKY

KONTAKT
Najděte si u nás bydlení! NA PŘEDNÁŠKÁCH SE SPÁT NEDÁ... NAJDĚTE SI S NÁMI LEPŠÍ SPANÍ!

Vyberte si, kde chcete bydlet ...

Zde můžeš zjistit, jaké studentské priváty jsou právě k dispozici. Pokud se navíc zaregistruješ (zdarma, max. 1 minuta) do naší databáze, budeme tě informovat o všech nových přírůstcích do naší nabídky v daném městě.

Zobrazit vč. náhledů

Tip: kliknutím na záhlaví sloupce se Vám nabídka seřadí podle Vámi vybraného kritéria.

Lokalita Typ Cena Osob  Info   Fotky 
ul. Černého, Bystrc   1.lůžák   6000 celk. vč. ink.    info
close Zařízeno: Ano, Provize: 3000 Kč/pokoj

1.lůžkový pokoj v 2+1

Kontakt: Pavel Ticháček, +420602227407

1 lůžkový pokoj ul. Černého Brno - Bystrc. Nabízíme vám bydlení v 1 lůžkovém pokoji v bytě 2+1, kde bydlí jen majitelka (mladší aktivní seniorka) - absolutní klid. Byt je ve 3. patře bez výtahu v panelákovém domě . Přímo u domu je konečná trolej. linky č. 30 - dobré spojení k fakultám VUT i v okolí Veveří. Pokoj je světlý, prostorný (17 m2) s vlastní lodžií. Je zařízený klasickým nábytkem- lůžko, obývací stěna, skříň, stolek se židlí. Upozorňujeme, že majitelka v kuchyni kouří. Volné ihned, ale dá se domluvit i na později. Fota zatím k dispozici nemáme. Nájemné 6 000 Kč vč. energií a internetu, pro každotýdení odjíždějící na víkend 5 500 Kč. PENB G. Kauce se nevybírá. Provize 3 000 Kč.

 

zavřít
ul. Polní, Staré Brno, hned   Loftový byt   12500 celk. vč. ink.    info  fotky 
close Zařízeno: Ano, Provize: 2x 1750 Kč

Loftový byt cca 55 m2, studentský i prac. pár nebo 2 studentky

Kontakt: Pavel Ticháček, 602 227 407

Loftový byt cca 55 m2, studentský i pracující pár nebo 2 studentky, 2 starší STUDENTI. Byt je v RD na Starém Brně na ulici Polní, otevřený prostor atyp LOFT cca 55m m2, střešní okna 3x, boční okno do parku, aj. pěkný výhled, klid, soukromí.  V bytě je kuchyňská linka dřevěná na míru, vestavěné boční skladovací úložné prostory, lednice, mikrovlnka, plynový dvouplotýnkový vařič, skříňky, skříň, stolek, atd., dvoupohovka 200 x 130 cm, sprchovací kout, umyvadlo, WC, ústřední topení, wifi , kousek zahrádky k posezení, v  prádelně pračka. V blízkosti fakult - stavební a pedagogická na ulici Poříčí, Brno. Cena včetně topení, elektřiny, vody, plynu 12500,- Kč měsíčně tedy včetně inkasa a internetu, pro dvě osoby, platba předem. Brno Polní ulice u nemocnice Milosrdných bratří, pěkné prostředí, sportovní vyžití. Nekuřáci, bez zvířat. Kauce předběžně zřejmě 1 nájem.  Vhodné pro studenty alespoň občasně domů odjíždějící. Provize 2x 1750 Kč/byt. PENB G. Další fota mailem.

 

zavřít

Fotografie nemovitosti

zavřít

 

V současné době lze v této sekci najít 3 druhy nabídek pronájmů pro studenty:

  • Nabídky spolupracujících realitních kanceláří – v tomto případě zajišťuje veškeré služby, které souvisí se zprostředkováním pronájmu nemovitosti, příslušná realitní kancelář, my vystupujeme především jako iniciátor vzájemných jednání; za zprostředkování pronájmu nemovitosti si realitní kanceláře účtují jednorázovou provizi, jež je splatná zpravidla při podpisu nájemní smlouvy a její výše nejčastěji odpovídá jednomu měsíčnímu nájmu; využiješ-li tuto možnost a najdeš si tímto způsobem ubytování na našich stránkách, nejsi povinen 1. Studentské Realitní žádnými platbami, tedy tvoje výdaje na pronájem privátu se nezvýší;

  • Nabídky naší realitní kanceláře – zde se na zprostředkování pronájmu nemovitosti podílí pouze naše realitní kancelář, která v této oblasti poskytuje komplexní služby (zejména sjednání prohlídky nemovitosti, asistence při sjednávání podmínek pronájmu, příprava smluvní dokumentace); také naše realitní kancelář si za zprostředkování pronájmu účtuje jednorázovou provizi splatnou po podpisu nájemní smlouvy, ovšem ve výši maximálně ½ měsíčního nájmu; s naší pomocí tak můžeš ušetřit nemalé peníze

  • Nabídky typu inzerce – takovéto poznáš podle toho, že je u nich uveden přímo kontakt na majitele nemovitosti; v tomto případě naše webové stránky slouží výhradně jako inzertní medium, 1. Studentská Realitní k těmto nabídkám neposkytuje žádné další informace či služby.