PRO VLASTNÍKY

PRO REALITKY

KONTAKT
Najděte si u nás bydlení! NA PŘEDNÁŠKÁCH SE SPÁT NEDÁ... NAJDĚTE SI S NÁMI LEPŠÍ SPANÍ!

Vyberte si, kde chcete bydlet ...

Zde můžeš zjistit, jaké studentské priváty jsou právě k dispozici. Pokud se navíc zaregistruješ (zdarma, max. 1 minuta) do naší databáze, budeme tě informovat o všech nových přírůstcích do naší nabídky v daném městě.

Zobrazit vč. náhledů

Tip: kliknutím na záhlaví sloupce se Vám nabídka seřadí podle Vámi vybraného kritéria.

Lokalita Typ Cena Osob  Info   Fotky 
ul. Žilkova, Řečkovice, Volné   1.lůžák   6500 celk. vč. ink.    info  fotky 
close Zařízeno: Ano, Provize: 1990

1.lůžkový pokoj v 3+1 RD, student/ka i ml. pracující, Pračka

Kontakt: Pavel Ticháček, 602 227 407

Volné. Pronajmu nový 1.lůžkový neprůchozí uzamykatelný pokoj s balkonem v RD za 6 500 Kč včetně inkasa a internetu v 1. patře bytu 3+1 v RD. Pokoj má 13 m2 - (jako zařízený i nezařízený = viz fota), 1 osobě = student/ka nebo mladý/á pracující, beze zvířat. Pokoj je orientovaný do zahrady = JZ, má velkou terasu, na podlaze koberec, na oknech žaluzie. V pokoji postele, stůl, židle, skříň. Ke spoluužívání jídelna s kuchyní, koupelnou, pračkou a samostatným WC. V dalších 1. lůžkových pokojích bydlí mladý muž a mladá žena. Dům je na ul Žilkově v Řečkovicích. Dům je v zahradě. Kauce 1 nájem. Provize při 1 osobě 1 990 Kč/os. Krásné bydlení ve vile v zahradě. Novostavba. Možnost parkování, MHD blízko. PENB G

 

zavřít

Fotografie nemovitosti

zavřít

ul. Žilkova, Řečkovice, od 1.4.2022   1.lůžák   6500 os. vč. ink.    info  fotky 
close Zařízeno: Ano, Provize: 1990 Kč/os.

1.lůžkový neprůchozí pokoj v RD, student/ka i mladá/ý pracující, Pračka

Kontakt: Pavel Ticháček, 602 227 407

Pronajmu od 1.4.2022 ve zvýšeném přízemí RD neprůchozí uzamykatelný pokoj 13 m2 - (jako zařízený i nezařízený), nejlépe 1 osobě = student/ka nebo mladý/á pracující, beze zvířat. Pokoj je orientovaný do zahrady = JZ, má velkou terasu. V pokoji postele, stůl, židle, skříň. Ke spoluužívání jídelna s kuchyní, koupelnou, pračkou a samostatným WC. Dům je umístěný v zahradě na ul Žilkově v Řečkovicích. Kauce 1 nájem. Provize při 1 osobě 1 990 Kč/os. Cena 6 500 Kč včetně inkasa a internetu ve variantě 1.lůžkový pokoj. Krásné bydlení ve vile v zahradě. Novostavba. Možnost parkování, MHD blízko. PENB G. Další fota možno poslat mailem.

 

zavřít

Fotografie nemovitosti

zavřít

ul. Renneská, centrum, volné   1.lůžák   5000 os. vč. ink.    info  fotky 
close Zařízeno: Ano, Provize: 3 000 Kč/os.

1.lůžkový pokoj pro stud. i prac. dívku BEZ KAUCE, PRAČKA, v RD

Kontakt: Pavel Ticháček, 602 227 407

Renneská - Brno, Štýřice - volný 1 lůžkový pokoj pro stud. i prac. dívku BEZ KAUCE, PRAČKA, v RD. V pokoji jsou dvě lůžka, ale pronajímá se jako 1 lůžkový. Nabízíme pracující nebo studující slečně zařízený jednolůžkový pokoj, který je součástí samostatného udržovaného bytu 3+1 v RD ve vnitrobloku domu na ul. Renneská - absolutní klid, přitom zastávka MHD jen 100 m od domu .Dům je v blízkosti centra, byt je zrekonstruovaný ve 2.poschodí. CP pokoje 15 m2. V bytě celkem budou jen 3 slečny, což zaručuje maximální soukromí. Pouze nekuřačka bez zvířat. PENB G. Cena 5 000 Kč včetně inkasa. Provize 3 000 Kč.

 

zavřít

Fotografie nemovitosti

zavřít

Moravské nám., centrum, od 1.3.2022   1+1   13000 celk. bez ink.    info  fotky 
close Zařízeno: Ano, Provize: 10000 Kč/byt

Byt 1+1 v naprostém centru města

Kontakt: Pavel Ticháček, 602 227 407

Zařízený byt 1+1 pro max. 2 osoby, CP 35 m2, 5.podlaží s výtahem. Moravské náměstí, Brno –úplné centrum. Budova se nachází ve vnitrobloku domů ulice Kounicova a Moravské náměstí, tím je zaručeno klidné bydlení v samém centru Brna v blízkosti tří parkovacích domů. Celý dům prošel kompletní rekonstrukcí. Interiér bytu bude řešen moderně a účelně, pokoj bude vybavený úplně novým zařízením a současně bude vyměněna i kuchyňská linka. V koupelně je k dispozici pračka, v domě je výtah. Foto je stávající stav, ale jak již zmíněno, bude zde nový nábytek i KL. Tento byt je vhodný i jako managerský - za příplatek možnost pravidelného úklidu, výměna lůžkového prádla Byt bude k nastěhování poslední týden v únoru. Kauce 18 000 Kč Nájem 13 000 Kč + 3 000 Kč inkaso a zálohy na inkaso 350 Kč internet PENB G. Provize 10 000 Kč

 

zavřít

Fotografie nemovitosti

zavřít

ul.Palackého, Kr. Pole, volné   1.lůžák   5500 os. vč. ink.    info  fotky 
close Zařízeno: Ano, Provize: 2000 Kč/os.

1.lůžkový pokoj -student(ka) i ml. prac. absolvent VŠ, Pračka

Kontakt: Pavel Ticháček, 602 227 407

Volné ... 1 l pokoj cena 5 500 Kč, provize 2 000 Kč, patro 2/3, velikost 9 m2. Nejlépe studentka - student, event. mladší pracující absolvent. 1 měsíční kauce. Nové bydlení v dosahu 10 min. do centra - Královo Pole , ul. Palackého. Nabízíme Vám pěkné bydlení v cihlovém objektu, kde budou bydlet jen studenti nebo mladí pracující. Pokoje jsou v různých poschodích. Dům se nachází naproti Vysoké školy veterinární , výborné spojení jak k fakultám pod Palackého vrchem, tak i fakultám informatiky a fakultám umístěných v centru. Jedná se o komorní typ ubytování – na patře jen 4-6 pokojů, vše nové včetně zařízení. K dispozici vybavená kuchyňka na každém patře, sociální zařízení (zvlášť chlapci a dívky)., Pračka. PENB G.

Poznámka k nájmu: a vč. internetu

 

zavřít

Fotografie nemovitosti

zavřít

ul. Polní, nedaleko Poříčí, hned   1+1   5700 os. vč. ink.    info  fotky 
close Zařízeno: Ano, Provize: 1750 Kč/os.

1 studentka (ke druhé studentce), případně ml. prac. dívka do bytu 1+1 v RD

Kontakt: Pavel Ticháček, 602 227 407

Hledáme 1 studentku (případně mladou prac. slečnu) ... ke druhé studentce do bytu 1+1 v RD. Slunný a klidný byt 1 + 1,  z předsíně vlevo obytná kuchyň s oknem do zahrady, vpravo z předsíně pokoj s oknem do ulice, malá koupelna se sprchovým koutem, umyvadlo, wc, s pěkným výhledem o celkové rozloze 40 m2, topení tělesa ústředního topení. K bytu patří spoluužívání prádelny, části dvora a zahrady. Jde o byt v rodinném domě na klidnější ulici v oblasti širší Brno střed na ul. Polní u ulice Vídeňská, nedaleko Poříčí. Bydlení je ve 2. patře. Byt je v podstatě skoro zařízený: Kuchyňská linka, kombinovaný sporák, sedací souprava rozkládací, dřevěná obýváková stěna, stolek, poloskříň, ústřední topení, dvě okna s žaluziemi, "domovní vrátný", sprcha, umyvadlo, wc, spíž. Bez dětí, beze zvířat. V blízkosti vysoká škola pedagogická a architektura na Poříčí. Nájem včetně inkasa a wifi je pro 1 osobu 5 700 Kč). Kauce 1 nájem. Provize1 750 Kč/byt. PENB G. Další fota mailem.

 

zavřít

Fotografie nemovitosti

zavřít

ul. Tábor, Královo Pole, volné   2.lůžák   3800 os. vč. ink.    info  fotky 
close Zařízeno: Ano, Provize: 1200 Kč/os

STUDENTKA, volné 1 místo ve 2.lůž. pokoji v 3+1, Pračka

Kontakt: Pavel Ticháček, 602 227 407

1 místo ve 2 l pokoji do klidného dvora - Pro dívku . Byt 3+1 (70 m2) je v 1.NP cihlového domu, Brno Žabovřesky ul. Tábor. Dům se nachází ve velmi vyhledávané lokalitě pro většinu studentů. Byt sestává ze tří zařízených pokojů se samostatnými vchody z předsíně, ve které je umístěn kuch. kout., sociální zařízení oddělené. Pračka k dispozici. V bytě budou jen studentky VŠ. Byt se pronajímá na celý kalendářní rok. Cena 3 800 Kč/os vč. inkasa a internetu. Kauce 4 000 Kč/os., provize 1 200 Kč/os. PENB G. Další fota mailem.

 

zavřít

Fotografie nemovitosti

zavřít

Moravské nám., centrum, hned   3.lůžák   3510 os. vč. ink.    info  fotky 
close Zařízeno: Ano, Provize: 1200 Kč/os

Poslední 1 místo pro dívku - byt 2+1 pro 6 osob

Kontakt: Pavel Ticháček, 602 227 407

POSLEDNÍ 1 MÍSTO VOLNÉ - PRO DÍVKU.... Spolubydlení - volné lůžko pro studentku do bytu 2+1 (65 m2) Moravské náměstí, Brno – centrum.. Budova se nachází ve vnitrobloku domů ulice Kounicova a Moravské náměstí, tím je zaručeno klidné bydlení v samém centru Brna. . Nedaleko od bydlení je menza na rektorátu MUNI. Celý dům prošel kompletní rekonstrukcí a je obýván převážně studenty. Interiér bytu je řešen moderně a účelně, pokoj je vybavený novým zařízením V prostorném pokoji skříň, 3 lůžka s úlož. prostorem, každý má psací stůl se židlí a osobní skříňku, v kuchyni KL se spotřebiči, lednice, stůl, židle. Koupelna a WC samostatné. K dispozici centrální pračka v suterénu budovy. Cena 3.450Kč/měs. + 60Kč internet (nájem 2900tis.+550Kč služby, kauce 3.450Kč). Provize 1200 Kč. PENB G. V domě výtah, pračka.

 

zavřít

Fotografie nemovitosti

zavřít

 

V současné době lze v této sekci najít 3 druhy nabídek pronájmů pro studenty:

  • Nabídky spolupracujících realitních kanceláří – v tomto případě zajišťuje veškeré služby, které souvisí se zprostředkováním pronájmu nemovitosti, příslušná realitní kancelář, my vystupujeme především jako iniciátor vzájemných jednání; za zprostředkování pronájmu nemovitosti si realitní kanceláře účtují jednorázovou provizi, jež je splatná zpravidla při podpisu nájemní smlouvy a její výše nejčastěji odpovídá jednomu měsíčnímu nájmu; využiješ-li tuto možnost a najdeš si tímto způsobem ubytování na našich stránkách, nejsi povinen 1. Studentské Realitní žádnými platbami, tedy tvoje výdaje na pronájem privátu se nezvýší;

  • Nabídky naší realitní kanceláře – zde se na zprostředkování pronájmu nemovitosti podílí pouze naše realitní kancelář, která v této oblasti poskytuje komplexní služby (zejména sjednání prohlídky nemovitosti, asistence při sjednávání podmínek pronájmu, příprava smluvní dokumentace); také naše realitní kancelář si za zprostředkování pronájmu účtuje jednorázovou provizi splatnou po podpisu nájemní smlouvy, ovšem ve výši maximálně ½ měsíčního nájmu; s naší pomocí tak můžeš ušetřit nemalé peníze

  • Nabídky typu inzerce – takovéto poznáš podle toho, že je u nich uveden přímo kontakt na majitele nemovitosti; v tomto případě naše webové stránky slouží výhradně jako inzertní medium, 1. Studentská Realitní k těmto nabídkám neposkytuje žádné další informace či služby.