PRO VLASTNÍKY

PRO REALITKY

KONTAKT
Najděte si u nás bydlení! NA PŘEDNÁŠKÁCH SE SPÁT NEDÁ... NAJDĚTE SI S NÁMI LEPŠÍ SPANÍ!

Vyberte si, kde chcete bydlet ...

Zde můžeš zjistit, jaké studentské priváty jsou právě k dispozici. Pokud se navíc zaregistruješ (zdarma, max. 1 minuta) do naší databáze, budeme tě informovat o všech nových přírůstcích do naší nabídky v daném městě.

Zobrazit vč. náhledů

Tip: kliknutím na záhlaví sloupce se Vám nabídka seřadí podle Vámi vybraného kritéria.

Lokalita Typ Cena Osob  Info   Fotky 
ul. Balbínova, Židenice, od 1.12.2022   2+1   12000 celk. bez ink.    info  fotky 
close Zařízeno: Ano, Provize: 4900 kč/byt

Komfortní byt 2+1 v 2.poschodí RD, terasa, pračka

Kontakt: Pavel Ticháček, +420602227407

Pronájem komfortního zařízeného podkrovního bytu 2+1 v RD s hezkou terasou. Nábytek byl vyroben na zakázku. Jeden pokoj průchozí, druhý neprůchozí. V ložnici dvojpostel. Ideální bydlení pro mladší bezdětný pár beze zvířat. Mohou být 2 studenti/ studentky, studentský pár, pracující pár, nebo 1 osoba = žena/muž. Bydlení je v klidné části v Brně-Židenicích, 10 minut od středu města. Nájem měsíčně 12.000 Kč + 3.000 Kč záloha na úhradu energií a služeb. Volný od 1.12.2022. Bydlení se nabízí jako dlouhodobější bydlení, nejlépe na více let. Provize 4 900 Kč/byt. PENB G. Prohlídky možné okolo 12.10.2022 a později. Další fota mailem.

 

zavřít

Fotografie nemovitosti

zavřít

 

V současné době lze v této sekci najít 3 druhy nabídek pronájmů pro studenty:

  • Nabídky spolupracujících realitních kanceláří – v tomto případě zajišťuje veškeré služby, které souvisí se zprostředkováním pronájmu nemovitosti, příslušná realitní kancelář, my vystupujeme především jako iniciátor vzájemných jednání; za zprostředkování pronájmu nemovitosti si realitní kanceláře účtují jednorázovou provizi, jež je splatná zpravidla při podpisu nájemní smlouvy a její výše nejčastěji odpovídá jednomu měsíčnímu nájmu; využiješ-li tuto možnost a najdeš si tímto způsobem ubytování na našich stránkách, nejsi povinen 1. Studentské Realitní žádnými platbami, tedy tvoje výdaje na pronájem privátu se nezvýší;

  • Nabídky naší realitní kanceláře – zde se na zprostředkování pronájmu nemovitosti podílí pouze naše realitní kancelář, která v této oblasti poskytuje komplexní služby (zejména sjednání prohlídky nemovitosti, asistence při sjednávání podmínek pronájmu, příprava smluvní dokumentace); také naše realitní kancelář si za zprostředkování pronájmu účtuje jednorázovou provizi splatnou po podpisu nájemní smlouvy, ovšem ve výši maximálně ½ měsíčního nájmu; s naší pomocí tak můžeš ušetřit nemalé peníze

  • Nabídky typu inzerce – takovéto poznáš podle toho, že je u nich uveden přímo kontakt na majitele nemovitosti; v tomto případě naše webové stránky slouží výhradně jako inzertní medium, 1. Studentská Realitní k těmto nabídkám neposkytuje žádné další informace či služby.