PRO VLASTNÍKY

PRO REALITKY

KONTAKT
Najděte si u nás bydlení! NA PŘEDNÁŠKÁCH SE SPÁT NEDÁ... NAJDĚTE SI S NÁMI LEPŠÍ SPANÍ!

Vyberte si, kde chcete bydlet ...

Zde můžeš zjistit, jaké studentské priváty jsou právě k dispozici. Pokud se navíc zaregistruješ (zdarma, max. 1 minuta) do naší databáze, budeme tě informovat o všech nových přírůstcích do naší nabídky v daném městě.

Zobrazit vč. náhledů

Tip: kliknutím na záhlaví sloupce se Vám nabídka seřadí podle Vámi vybraného kritéria.

arrow  Lokalita Typ Cena Osob  Info   Fotky 
ul. Klobásova, Starý Lískovec, od 1.7. či 1.8. či 1.9.2023   2.lůžák   5000 os. vč. ink.    info  fotky 
close Zařízeno: Ano, Provize: 1900 Kč/os.

2.lůžkový pokoj v RD pro studenty/studentky

Kontakt: Pavel. Ticháček, +420602227407

Dle Vaší potřeby je možno nastoupit od 1.7., nebo od 1.8. a nebo od 1.9.2023. VOLNÝ 2.LŮŽKOVÝ pokoj má okna na obou stranách pokoje, je k obsazení najednou dvěma osobami = studenty/studentkami...pouze studenti a studentky z ČR a Slovenska, kromě studentů fakulty sportovních studií MU (FSS MU)....., cena 5 000 Kč/os. v RD 6+1 v RD o celkové rozloze 160 m2 – ideální pro studenty z MU studující v univerzitním kampusu v Bohunicích a VŠ hotelová a obchodní na ulici Bosonožské ve Starém Lískovci. Byt (160 m2) se nachází v jednopodlažním rodinném domě, který je celý určen k pronájmu studentům po jednotlivých pokojích. V domě je 5 neprůchozích pokojů (neprůchozí = 3x jednolůžkový, 2x dvoulůžkový). Dále obývací pokoj s jídelnou, 1 kuchyně, 1 koupelna se sprchovým koutem plus 2x WC. V domě je zavedena wifi - internet wifi ke studijním účelům. Možnost parkování ve dvoře domu za poplatek. Rodina majitele v domě nebydlí. Zastávka MHD a IDS 30m od domu. Dostupnost do Univerzitního Campusu MU Brno Bohunice 5 min. MHD, do centra města 15 min. V těsné blízkosti je veškerá občanská vybavenost, bezproblémový rychlý nájezd na D1 (exit 190 do 3 min. autem). Vratná kauce 1 měsíční nájem. Platba nájmu měsíc předem. Provize 1 900 Kč/os. u 2.lůžkového pokoje. PENB G. Smlouva dle zájmu do konce června nebo také přes prázdniny do konce srpna příštího roku. Další fota mailem.

 

zavřít

Fotografie nemovitosti

zavřít

ul. Veslařská, Jundrov, od 1.9.2023   1.lůžák   6000 celk. vč. ink.    info  fotky 
close Zařízeno: Ano, Provize: 4000 Kč/pokoj

1.lůžkový pokoj v RD, STUDENTKA = dívka

Kontakt: Mgr. Pavel Ticháček, +420602227407

Jundrov, Veslařská ul. samostatný pokoj pro studentku - Nabízíme Vám od 1.9.2023 samostatný pokoj pro studentku v RD, ve kterém bydlí jen starší majitelé, což Vám zaručuje absolutní klid k Vašemu studiu (předchozí nájemkyně tam bydlela po celých 6 let svého studia) . Pokoj, který je orientovaný do zahrady, se nachází v horním poschodí RD, kde je k dispozici samostatné WC. Kuchyně a koupelna je společná s majiteli a nachází se o poschodí níže. Velice výhodná poloha - dobré spojení jak do centra, tak i do různých částí Brna. Výborná občanská vybavenost – v blízkosti cca 200 m různé obchody, pošta, lékárna, nejbližší zastávky MHD Optátova a Jundrovský most .Kauce se nevybírá. Cena vč. inkasa a internetu. Cena 6 000Kč. Provize 4 000 Kč. PENB G.

Poznámka k nájmu: vč. inkasa

 

zavřít

Fotografie nemovitosti

zavřít

 

V současné době lze v této sekci najít 3 druhy nabídek pronájmů pro studenty:

  • Nabídky spolupracujících realitních kanceláří – v tomto případě zajišťuje veškeré služby, které souvisí se zprostředkováním pronájmu nemovitosti, příslušná realitní kancelář, my vystupujeme především jako iniciátor vzájemných jednání; za zprostředkování pronájmu nemovitosti si realitní kanceláře účtují jednorázovou provizi, jež je splatná zpravidla při podpisu nájemní smlouvy a její výše nejčastěji odpovídá jednomu měsíčnímu nájmu; využiješ-li tuto možnost a najdeš si tímto způsobem ubytování na našich stránkách, nejsi povinen 1. Studentské Realitní žádnými platbami, tedy tvoje výdaje na pronájem privátu se nezvýší;

  • Nabídky naší realitní kanceláře – zde se na zprostředkování pronájmu nemovitosti podílí pouze naše realitní kancelář, která v této oblasti poskytuje komplexní služby (zejména sjednání prohlídky nemovitosti, asistence při sjednávání podmínek pronájmu, příprava smluvní dokumentace); také naše realitní kancelář si za zprostředkování pronájmu účtuje jednorázovou provizi splatnou po podpisu nájemní smlouvy, ovšem ve výši maximálně ½ měsíčního nájmu; s naší pomocí tak můžeš ušetřit nemalé peníze

  • Nabídky typu inzerce – takovéto poznáš podle toho, že je u nich uveden přímo kontakt na majitele nemovitosti; v tomto případě naše webové stránky slouží výhradně jako inzertní medium, 1. Studentská Realitní k těmto nabídkám neposkytuje žádné další informace či služby.