PRO VLASTNÍKY

PRO REALITKY

KONTAKT
Najděte si u nás bydlení! NEMÁTE KDE HLAVU SLOŽIT? NAJDĚTE SI U NÁS PRIVÁT!

Naše strategie je jednoduchá:

  • maximálně urychlit a zjednodušit proces pronájmu nemovitostí studentům
  • minimalizovat náklady obou stran
  • zajistit při pronajímání korektní vztahy mezi vlastníky nemovitostí a studenty.

Stačí, pokud vložíte svou nabídku pronájmu pro studenty pod odkazem Vlastníci/Vložení nabídky - nastavit pro Opavu nebo Brno výběr "Klasická spolupráce s 1. Studentskou Realitní". My, dle Vámi zadaných údajů, již učiníme patřičné kroky ve Vaší záležitosti – buďto Vás budeme kontaktovat a smluvíme s Vámi další postup ve věci či Váš inzerát (v případech klasické inzerce) zpřístupníme návštěvníkům stránek www.studentskebydleni.cz, kde nasměrujeme zájemce na nás a jakmile projeví zájem o prohlídku, zkontaktujeme Vás a prohlídku s Vámi domluvíme. Naše spolupráce spočívá v tom, že první kontakt zájemců o ubytování v Opavě a Brně je veden na nás, kde domlouváme s Vámi a zájemci prohlídku. V případě nabídky ubytování od přímých vlastníků je naše provize OD ZÁJEMCŮ - studentů. Majitelé inzerují u nás ZDARMA. V případě inzerce jinými zprostředkovateli na našem webu je provize učená těmito zprostředkovateli. Rádi Vás našim jednáním přesvědčíme o tom, že není jednodušší způsob oslovení zájemců o pronájem nemovitostí - studentů. Ideální dobou pro vyvěšení inzerátů pro nový školní (akademický) rok je vždy KVĚTEN  a ČERVEN (v případě, že již budete mít jasno, kolik pokojů, osob atd. budete pro nový akademický rok hledat), nebo pak konec ČERVENCE, zejména SRPEN a  pak také ještě ZÁŘÍ.

Pronájem nemovitosti studentům – pro vlastníky nemovitostí v oblastech
Brno, Opava,

Potřebujete rychle pronajmout dům či byt ve Vašem vlastnictví?
1. Studentská Realitní se specializuje výhradně na pronájem nemovitostí studentům. Vlastníkům nemovitostí které zájemci naplníme nabízíme standardní služby RK (zajišťování prohlídek nemovitostí, právní servis - vypracování nájemní smlouvy), vše pochopitelně zdarma. Zároveň studentům poskytujeme služby za nejnižší cenu na trhu. Uvedené důvody - specializace téměř výhradně na pronájmy studentům, komplexní služby pro vlastníky nemovitostí, nejvýhodnější cena pro zájemce/studenty - z nás činí ideálního partnera při pronajímání nemovitostí studentům. Pokud tedy máte zájem, pomůžeme Vám velice rychle a zdarma pronajmout Vaši nemovitost studentům. Stačí nám zaslat Vaši nabídku a my se o ostatní postaráme. Spolupráci možno kdykoliv odvolat. V Opavě nejsou Vaše data předávána nikomu dalšímu, v Brně jdou na prohlídku zájemci "vybaveni konkrétní adresou domu a tel. číslem se jménem - komu se mají ohlásit při příchodu k domu. Pokud nevyhovuje, lze se domluvit jinak. Vzhledem k opakovaným každoročním změnám při ubytovávání v konkrétních nemovitostech jsou jsou data potřebná pro zajišťování inzerátů a prohlídek uchovávána  pro opakované použití v dalších letech. Opakovaně nepoužívané inzeráty a kontaky jsou odstaněny vzhledem k vyhovění pravidlům GDPR uchovávána max. 10 let  - při žádosti o odstranění jsou ihned odstraňována.  Více informací.

Inzerce na našich stránkách (sekce Nabídka privátů ) – pro vlastníky nemovitostí v oblastech Praha, Ostrava, Ostatní města - MIMO Brno a Opavu

Vlastníkům ve výše specifikovaných oblastech dále nabízíme možnost umístění jejich nabídky pronájmu nemovitosti studentům v rámci naší nabídky na www.studentskebydleni.cz. Vzhledem k vysoké návštěvnosti a úzké specializaci těchto stránek bude Vaše nabídka na očích těm správným lidem. Více informací. Zde je vše samozřejmě zdarma a kontakty zůstávají uvedená na Vás.

Prémiová inzerce na našich stránkách (sekce Nabídka privátů ) – pro vlastníky nemovitostí
v oblastech Praha, Ostrava, Ostatní města - tedy MIMO Opavu a Brno

Vlastníkům ve výše specifikovaných oblastech dále nabízíme možnost umístění jejich nabídky pronájmu nemovitosti studentům v rámci naší nabídky na www.studentskebydleni.cz, a to s prémiovými podmínkami inzerce (umístění inzerátu na stránce, rozeslání informačního emailu zájemcům z databáze pro dané město). Vzhledem k vysoké návštěvnosti a úzké specializaci těchto stránek bude Vaše nabídka na očích těm správným lidem. Zde data majitelů nikterak neupravujeme, ponecháváme ve stavu, v jakém byla majiteli připravena pro zveřejnění inzerátu. Inzerát ponecháváme buď tak dlouho jak má majitel zájem a nebo pokud majitel neuvede délku zveřejnění, inzerát do půl roku odstraním jako "již neaktuální - obsazené bydlení". Více informací.

 

Pokud bychom měli shrnout důvody, proč využít našich služeb, půjde o tyto:

  • databáze studentů – zájemců o ubytování na privátech, která nám umožňuje jednat rychle a zároveň poskytnout pronajimateli dostatečné množství zájemců o pronájem jeho nemovitosti
  • umístění nabídky pronájmu v sekci Nabídka privátů na úzce specializovaných stránkách s vysokou návštěvností (např. pro Brno týdně až přes 1300 zobrazení dle serveru navrcholu.cz, denně až 260 zobrazení)
  • nulová cena za naše služby pro pronajimatele – vlastníka nemovitosti
  • minimální cena pro zájemce z řad studentů (2-3x méně než u běžných RK)
  • odpovídající právní servis

Závěrem bychom chtěli zdůrazni, že pronájem bytu studentům může mít celou řadu výhod (a samozřejmě také nevýhod). Mnoho studentů odjíždí na víkendy domů, což snižuje náklady na elektřinu, plyn, vodu apod. Studenti také přijmou byt, který by běžná rodina možná nepřijala a zároveň jsou ochotni se částečně uskrovnit, což umožní ubytovat studentů více a získat tak více peněz z nájmu. U studentů také zpravidla odpadá starost s hledáním náhradního ubytování při ukončení nájemní smlouvy. Pronajměte proto svou nemovitost studentům, jelikož to může být výhodné pro Vás a zároveň tím ulehčíte studentům jejich složitou situaci při hledání ubytování. Pokud k tomu chcete využít našich služeb, rádi Vám vyjdeme vstříc.