PRO VLASTNÍKY

PRO REALITKY

KONTAKT
Najděte si u nás bydlení! NA PŘEDNÁŠKÁCH SE SPÁT NEDÁ... NAJDĚTE SI S NÁMI LEPŠÍ SPANÍ!

Existuje také možnost žádat o prémiové zveřejnění Vaší nabídky na našich webových stránkách. Nebudete tak mít možnost oslovit zájemce prostřednictvím vývěsek na jednotlivých fakultách. Na druhou stranu však rozešleme informační email o Vaší nabídce zájemcům z naší databáze pro dané město a současně Vaše nabídka bude každý týden na očích značnému množství specificky vymezených uživatelů (zájemců o pronájem nemovitosti v daném městě). Zároveň bude tato nabídka zcela bez RK (=bez nutnosti platit jakoukoliv provizi), což Vaši nabídku značně zatraktivní. Při prémiové inzerci pak bude Vaše nabídka zobrazována v horní části stránky (tedy mezi prvními). Samotné umístění nabídky na našich webových stránkách Vám tak může získat dostatečné množství zájemců, samozřejmě pokud jde o tzv. "přijatelnou" nabídku.

V tomto případě tedy zaplatíte 100Kč za:

  • umístění nabídky na našich webových stránkách po neomezenou dobu (v sekci Nabídka privátů); text nabídky a ostatní náležitosti si budete moci určit sami; Vaše nabídka bude zobrazována v horní části stránky (tedy mezi prvními)
  • rozeslání informačního emailu o Vaší nabídce zájemcům z naší databáze pro dané město.

Umístěte nabídku ubytování pro studenty na našich webových stránkách. Vzhledem k vysoké návštěvnosti a úzké specializaci těchto stránek bude Vaše nabídka na očích těm správným lidem.

 

< zpět na informace >