PRO VLASTNÍKY

PRO REALITKY

KONTAKT
Najděte si u nás bydlení! NA PŘEDNÁŠKÁCH SE SPÁT NEDÁ... NAJDĚTE SI S NÁMI LEPŠÍ SPANÍ!

Pro vlastníky nemovitostí nabízíme službu zprostředkování pronájmu nemovitosti studentům, případně pracujícím. Inzerát majitelům vyvěsíme ZDARMA a studenti se zkontaktují s námi a my se s majiteli spojíme a domluvíme prohlídku. Naše realitní kancelář vede databázi studentů, kteří mají zájem o ubytování na tzv. privátech, tedy v pronajatých bytech. Tato databáze je průběžně aktualizována a do značné míry odráží poptávku po privátech ze strany studentů. Tato databáze nám umožňuje reagovat na nabídky pronajimatelů poměrně rychle a zároveň poskytnout pronajimatelům privátů dostatek zájemců o pronájem jejich nemovitosti. Toto je pro pronajimatele nespornou výhodou, jelikož nemusí sami obvolávat inzeráty studentů či nemusí svou nabídku nikde inzerovat či uveřejňovat a zároveň si mohou vybrat své budoucí nájemce, čímž mohou zamezit případným problémům s nevhodnými nájemci v budoucnosti.

Kromě naší databáze oslovujeme studenty samozřejmě také jinými prostředky. Jedním z nich je nabídka na www.studentskebydleni.cz, kde umisťujeme aktuální příležitosti k pronájmu pro studenty. Návštěvnost této stránky je poměrně značná - až cca 1300 přístupů za týden dle www.navrcholu.cz. Dalším způsobem, jak oslovujeme studenty s nabídkou studentského bydlení, jsou vývěsky na jednotlivých fakultách a v ostatních univerzitních prostorách nebo inzerce v tisku a jiných médiích. Tímto se počet získaných zájemců dále zvyšuje.

Jakmile získáme dostatečný počet zájemců o pronájem Vaší nemovitosti, domluvíme s nimi prohlídku dle Vašich časových možností. Vy nebudete muset komunikovat s množstvím zájemců, bude Vám stačit napsat nám možný čas a my vše zařídíme. Pokud se někteří ze zájemců na základě prohlídky rozhodnou o pronájem Vaší nemovitosti, můžeme Vám na základě Vašeho zájmu sestavit nájemní smlouvu dle Vašich požadavků.

Z našich zkušeností dobře víme, jakým způsobem studenty nejvhodněji oslovit a jak s nimi nejefektivněji komunikovat. Můžeme Vám proto ušetřit množství času a prostředků. Pokud využijete našich služeb, snad Vás o tom přesvědčíme.

 

< zpět na informace >