PRO VLASTNÍKY

PRO REALITKY

KONTAKT
Najděte si u nás bydlení! NEMÁTE KDE HLAVU SLOŽIT? NAJDĚTE SI U NÁS PRIVÁT!

Vyberte si, kde chcete bydlet ...

Zde můžeš zjistit, jaké studentské priváty jsou právě k dispozici. Pokud se navíc zaregistruješ (zdarma, max. 1 minuta) do naší databáze, budeme tě informovat o všech nových přírůstcích do naší nabídky v daném městě.

Zobrazit vč. náhledů

Tip: kliknutím na záhlaví sloupce se Vám nabídka seřadí podle Vámi vybraného kritéria.

arrow  Lokalita Typ Cena Osob  Info   Fotky 
Mariánské Hory   1+1   7300     info  fotky 
close Zařízeno: Částečně, Provize: 0

Pronájem bytu 1+1 v Ostravě

Kontakt: Vítězslav Höger, 0

Nabízíme dlouhodobý pronájem bytu 1+1 v blízkosti centra Ostravy (ulice Přemyslovců) s možností nastěhování dle dohody. Byt o celkové ploše 32 m2 se nachází ve 4. patře činžovního domu, který je nově zateplen, má novou fasádu a nové plastové okna. V domě je výtah. Byt je v osobním vlastnictví. Dispozice: předsíň s vestavnou skříní (2,50 m2), kuchyň (7,2 m2) se spotřebiči (plynový sporák s troubou, nová lednička), pokoj (17,9 m2), spíž (1 m2), koupelna se sprchovým koutem a WC (3,2 m2). Po dohodě možno dovybavit pračkou. Byt je situován na jihozápadní stranu. K dispozici je sklepní kóje (1,8 m2). Vytápění je zajištěno dálkovým ústředním topením. Parkování v blízkosti domu. Celkové měsíční nájemné činí 7.300,-Kč. Tato částka obsahuje i náklady spojené se správou domu pro 2 osoby ve výši 3.300,-Kč (zálohy na teplo, teplou vodu a vodné a stočné). V nájmu nejsou zahrnuté platby za elektrickou energii a plyn. K nastěhování je nutné uhradit vratnou kauci 14.000,-Kč a první splátku nájemného. Možnost připojení k TV, internetu. Hledáme slušné a solventní klienty.

 

zavřít

Fotografie nemovitosti

zavřít

 

V současné době lze v této sekci najít 3 druhy nabídek pronájmů pro studenty:

  • Nabídky spolupracujících realitních kanceláří – v tomto případě zajišťuje veškeré služby, které souvisí se zprostředkováním pronájmu nemovitosti, příslušná realitní kancelář, my vystupujeme především jako iniciátor vzájemných jednání; za zprostředkování pronájmu nemovitosti si realitní kanceláře účtují jednorázovou provizi, jež je splatná zpravidla při podpisu nájemní smlouvy a její výše nejčastěji odpovídá jednomu měsíčnímu nájmu; využiješ-li tuto možnost a najdeš si tímto způsobem ubytování na našich stránkách, nejsi povinen 1. Studentské Realitní žádnými platbami, tedy tvoje výdaje na pronájem privátu se nezvýší;

  • Nabídky naší realitní kanceláře – zde se na zprostředkování pronájmu nemovitosti podílí pouze naše realitní kancelář, která v této oblasti poskytuje komplexní služby (zejména sjednání prohlídky nemovitosti, asistence při sjednávání podmínek pronájmu, příprava smluvní dokumentace); také naše realitní kancelář si za zprostředkování pronájmu účtuje jednorázovou provizi splatnou po podpisu nájemní smlouvy, ovšem ve výši maximálně ½ měsíčního nájmu; s naší pomocí tak můžeš ušetřit nemalé peníze

  • Nabídky typu inzerce – takovéto poznáš podle toho, že je u nich uveden přímo kontakt na majitele nemovitosti; v tomto případě naše webové stránky slouží výhradně jako inzertní medium, 1. Studentská Realitní k těmto nabídkám neposkytuje žádné další informace či služby.