PRO VLASTNÍKY

PRO REALITKY

KONTAKT
Najděte si u nás bydlení! NEMÁTE KDE HLAVU SLOŽIT? NAJDĚTE SI U NÁS PRIVÁT!

Vývěska

Chceš bydlet na privátě, ale nemůžeš sám platit za celý byt? Máš bydlení, ale jsi sám, nebo je vás málo?
Prohlédni si naši Vývěsku, třeba najdeš, co hledáš. Nebo si přilep svůj vlastní lísteček.

Vyberte město, pro které chcete zobrazit vývěsku.


Přidat lísteček Vložit nový inzerát na nástěnku Tip: přečtěte si pravidla pro vylepování lístečků.

Pravidla pro vylepování lístečků na Vývěsku

Lístečky mohou na Vývěsku vylepovat pouze studenti/nemajitelé nemovitostí, kteří:

  • hledají bydlení pro sebe (1 os.)
  • hledají na privát, ve kterém bydlí, jednoho spolubydlícího

Ostatní studenti/nemajitelé nemovitostí, kteří nesplňují výše uvedená kriteria a mají zájem vyvěsit na našich stránkách svou nabídku/poptávku, nás mohou kontaktovat emailem. Společně určitě najdeme způsob a podmínky, za jakých tvou nabídku/poptávku zveřejníme.

V současné době tato omezení neplatí pro studenty/nemajitele nemovitostí, kteří nabízejí/poptávají bydlení pro studenty v Praze, Ostravě a Ostatních městech. Ti tak mohou na naši Vývěsku vylepovat lístečky v zásadě libovolného znění, pochopitelně se musí jednat o lístečky související s pronájmem nemovitostí studentům.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Tato vývěska má sloužit zejména pro hledání spolubydlících do již zařízených studentských privátů anebo pokud někdo hledá 1-2 místečka v již zařízeném bytě. Žádáme tedy vlastníky nemovitostí, aby nevylepovali lístečky se svými inzeráty na Vývěsku. Každý vylepený lísteček prochází naší autorizací, tudíž lístečky vlastníků nemovitostí nebudou zobrazovány návštěvníkům. Vlastníci, kteří mají zájem o využití služeb 1. Studentské Realitní, nechť vloží svou nabídku pod odkazem Vlastníci/Vložení nabídky či postupují dle instrukcí odkazu Vlastníci / Informace.