PRO VLASTNÍKY

PRO REALITKY

KONTAKT
Najděte si u nás bydlení! NEMÁTE KDE HLAVU SLOŽIT? NAJDĚTE SI U NÁS PRIVÁT!

Vyberte si, kde chcete bydlet ...

Zde můžeš zjistit, jaké studentské priváty jsou právě k dispozici. Pokud se navíc zaregistruješ (zdarma, max. 1 minuta) do naší databáze, budeme tě informovat o všech nových přírůstcích do naší nabídky v daném městě.

Zobrazit vč. náhledů

Tip: kliknutím na záhlaví sloupce se Vám nabídka seřadí podle Vámi vybraného kritéria.

Lokalita arrow  Typ Cena Osob  Info   Fotky 
Praha 12   byt - volný pokoj   760 celk. vč. ink.      info
close Zařízeno: Ano, Provize: 0

Pronájem pokoje

Kontakt: Martina Stachová, +420777078994

Exkluzivně nabízíme nadstandardně vybavené pokoje ve sdílených bytech typu 4+1, 3+1, 2+1 v krásném nově zrekonstruovaném secesním domě v samotném srdci Prahy, na krásných a velmi oblíbených Vinohradech. Pokoje se nachází v ulici Chodská, v docházkové vzdálenosti od stanice metra Náměstí Míru a zároveň v blízkosti tramvajové stanice Šumavská. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, restaurace, kavárny a obchody. V apartmánech Chodská 12 si můžete pronajmout pokoje o velikosti 16,5 – 27 m2. Ty jsou uzpůsobeny tak, aby v nich byl prostor pro odpočinek i pracovní zázemí. K pokoji náleží v bytě oddělená toaleta s koupelnou a vybavená kuchyňská linka.

Poznámka k nájmu: platba v eurech

 

zavřít

 

V současné době lze v této sekci najít 3 druhy nabídek pronájmů pro studenty:

  • Nabídky spolupracujících realitních kanceláří – v tomto případě zajišťuje veškeré služby, které souvisí se zprostředkováním pronájmu nemovitosti, příslušná realitní kancelář, my vystupujeme především jako iniciátor vzájemných jednání; za zprostředkování pronájmu nemovitosti si realitní kanceláře účtují jednorázovou provizi, jež je splatná zpravidla při podpisu nájemní smlouvy a její výše nejčastěji odpovídá jednomu měsíčnímu nájmu; využiješ-li tuto možnost a najdeš si tímto způsobem ubytování na našich stránkách, nejsi povinen 1. Studentské Realitní žádnými platbami, tedy tvoje výdaje na pronájem privátu se nezvýší;

  • Nabídky naší realitní kanceláře – zde se na zprostředkování pronájmu nemovitosti podílí pouze naše realitní kancelář, která v této oblasti poskytuje komplexní služby (zejména sjednání prohlídky nemovitosti, asistence při sjednávání podmínek pronájmu, příprava smluvní dokumentace); také naše realitní kancelář si za zprostředkování pronájmu účtuje jednorázovou provizi splatnou po podpisu nájemní smlouvy, ovšem ve výši maximálně ½ měsíčního nájmu; s naší pomocí tak můžeš ušetřit nemalé peníze

  • Nabídky typu inzerce – takovéto poznáš podle toho, že je u nich uveden přímo kontakt na majitele nemovitosti; v tomto případě naše webové stránky slouží výhradně jako inzertní medium, 1. Studentská Realitní k těmto nabídkám neposkytuje žádné další informace či služby.