PRO VLASTNÍKY

PRO REALITKY

KONTAKT
Najděte si u nás bydlení! NEMÁTE KDE HLAVU SLOŽIT? NAJDĚTE SI U NÁS PRIVÁT!

Vývěska

Chceš bydlet na privátě, ale nemůžeš sám platit za celý byt? Máš bydlení, ale jsi sám, nebo je vás málo?
Prohlédni si naši Vývěsku, třeba najdeš, co hledáš. Nebo si přilep svůj vlastní lísteček.

Vyberte město, pro které chcete zobrazit vývěsku.


Přidat lísteček Vložit nový inzerát na nástěnku Tip: přečtěte si pravidla pro vylepování lístečků.

strana předcházející 1 2

lenka.stiborova98@gmail.com

Se svojí spolubydlící hledáme byt, nejlépe 2+1 či 3+1 tak, abychom každá měla svůj pokoj. Na lokalitě až tak nezáleží.

honza.tichacek@studentskebydleni.cz

Hledám pro "doktorského studenta" byt 1+1, 1+kk, garsonku do 8 000 vč. inkasa...Brno a okolí ...max. Blansko, Křenovice, Rajhrad, Střelice, Kuřim....Pavel Ticháček, 602 227 407, studentskebydleni.cz

verun265@gmail.com

Ahoj, nechceš bydlet na bytě? Plně vybaven, neprůchozí pokoje v Porubě, blízko vozovny na ulici Sokolovská, 3000kc/měsíc (je v tom vše: pronájem nábytku, spotřebičů, elektřina, voda, plyn, internet) 2+1, jeden pokoj nezaplněn vůbec (pro dva osoby), do druhého pokoje se hledá spolubydlící slečna. Ideální pro studenty VŠB popr OSU. pro více info mě kontaktujte pomocí mailu.

zidenice24@seznam.cz

Nabízím ihned k pronájmu neprůchozí pokoj v zařízeném bytě 3+1 nedaleko metra Ládví, Praha 8. Klidná zóna blízko ďáblického lesa, veškerá vybavenost, blízko metra. Další info na telefonu 724145667

tm.havlicek@gmail.com

Zdravím, Chystám se buďto v září nebo začátkem října stěhovat do nového bytu a touto cestou bych rád našel decentního spolubydlíciho/spolubydlící. Vzhledem k nepěkným cenám bydlení v našem městě by se to lépe táhlo ve větším počtu. Je mi 23 let a byl bych rád, kdyby daná osoba/y byly v rozumném průměru mého věku. Jsem již pracující osoba, s klidnou povahou se zájmy v cestování, četbě, občasné zahrání nějaké té hry a podobně. Kontaktovat mě lze přes uvedený email.

marcela.safarova@seznam.cz

Dvacetiletý student hledá privátní pokoj pro pobyt přes týden v Olomouci. Prosím nabídněte. Tel. č. 732239838 kontaktní email: marcela.safarova@seznam.cz

bea.haldova@email.cz

Jsme dvě hledáme bud 2pokoje samostatné v bytě,nebo byt jen pro 2osoby - Praha 6. Beata Haldová. bea.haldova@email.cz....731463397...cena 5 000 Kč celkem vč. ink.

pechusse@gmail.com

Jsme čtyři studentky, které hledají od září 2016 volný vybavený cihlový byt 2+1 či 3+1 v okolí centra Olomouce či vlakového nádraží. Cena na osobu max. 2800 na měsíc. Jsme nekuřačky bez zvířat. Pokud o něčem víte, dejte nám vědět, budeme rády. Prosíme bez RK.

polaskovap@seznam.cz

Ahoj, hledám spolubydlící (ženu) do dvojlůžkového pokoje v studentském bytě 3+1 ul. Mlýnská 7, centrum Ostravy. Byt je plně zařízen (lednice, mikrovlnka, sporák, pračka, varná konvice, postel, židle, stůl). Cena 2008Kč + internet (Wifi) 229Kč/semestr. Postel bude volná od února, případně března 2016 :-).

strana předcházející 1 2

Pravidla pro vylepování lístečků na Vývěsku

Lístečky mohou na Vývěsku vylepovat pouze studenti/nemajitelé nemovitostí, kteří:

  • hledají bydlení pro sebe (1 os.)
  • hledají na privát, ve kterém bydlí, jednoho spolubydlícího

Ostatní studenti/nemajitelé nemovitostí, kteří nesplňují výše uvedená kriteria a mají zájem vyvěsit na našich stránkách svou nabídku/poptávku, nás mohou kontaktovat emailem. Společně určitě najdeme způsob a podmínky, za jakých tvou nabídku/poptávku zveřejníme.

V současné době tato omezení neplatí pro studenty/nemajitele nemovitostí, kteří nabízejí/poptávají bydlení pro studenty v Praze, Ostravě a Ostatních městech. Ti tak mohou na naši Vývěsku vylepovat lístečky v zásadě libovolného znění, pochopitelně se musí jednat o lístečky související s pronájmem nemovitostí studentům.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Tato vývěska má sloužit zejména pro hledání spolubydlících do již zařízených studentských privátů anebo pokud někdo hledá 1-2 místečka v již zařízeném bytě. Žádáme tedy vlastníky nemovitostí, aby nevylepovali lístečky se svými inzeráty na Vývěsku. Každý vylepený lísteček prochází naší autorizací, tudíž lístečky vlastníků nemovitostí nebudou zobrazovány návštěvníkům. Vlastníci, kteří mají zájem o využití služeb 1. Studentské Realitní, nechť vloží svou nabídku pod odkazem Vlastníci/Vložení nabídky či postupují dle instrukcí odkazu Vlastníci / Informace.