PRO VLASTNÍKY

PRO REALITKY

KONTAKT
Najděte si u nás bydlení! NA PŘEDNÁŠKÁCH SE SPÁT NEDÁ... NAJDĚTE SI S NÁMI LEPŠÍ SPANÍ!

Burza nábytku

Potřebujete si privát dovybavit nějakým nábytkem a nechcete platit za nový? Nebo se naopak z privátu vystěhováváte a nevíte co s nábytkem, který už k ničemu nemáte? Vylepte si lísteček do Burzy nábytku!

Vyberte město, pro které chcete zobrazit burzu nábytku.


Přidat lísteček Vložit nový inzerát do burzy nábytku Tip: přečtěte si pravidla pro vkládání do burzy nábytku.

Pohovka, Brno BŘEZEN 2018

Prodávám použitou pohovku v šedé barvě za 3000Kč. Rozměry 174/70/80(ŠxVxH). Používaná 2 roky v nekuřáckém prostředí. Nutný vlastní odvoz.V případě zájmu fotky pošlu.

Prodám postel, Praha

Postel, jednolůžko, vyrobené z borovice, pevná a bytelná konstrukce. Postel lze snadno sestavit i rozebrat. Postel se prodává včetně roštu a případně i matrace (1500 Kč). Postel je nesložená a zájemce si ji může ihned odnést.

Mikrovlnka, Opava BŘEZEN 2018

Prodam starší, ale plne funkcni mikrovlnku za 600,-/ při rychlém jednání sleva!!! Spěchá!!! E-mail: martina.mt@seznam.cz

Rozkládací šedý gauc, Opava BŘEZEN 2018

Prodam šedý rozkládací a polohovací gauc ve velmi dobrém stavu (lezení max pro 2 osoby). Spěchá!!! Možnost slevy! Pro více informaci pište na e-mail: martina.mt@seznam.cz

Bílá rozkládací pohovoka, Praha

Nabízím k prodeji bílou rozkládací pohovku z eco kůže stojící na kovových nožičkách o rozměru 175x90x75. Pohovku lze jednoduše rozložit na lůžko o rozměru cca 175x120cm, eco povrch je omyvatelný. Pohovka má poškrábaný povrch na pravé části, proto je nutné ji opatřit potahem, poté již nic nebrání dalšímu používání. Na dvou kovových nožičkách chybí ochranná guma. Odvoz pouze vlastní, ale lze pohodlně osobním autem, pokud má velký kufr či sklopitelné zadní sedačky. Fotografie nejsou bohužel úplně kvalitní, nicméně barva je stále stejná, žádná tmavší místa mimo poškrábaných. Původní cena 15 000Kč. Nyní za 1000Kč. Odběr možný ihned v Praze - Záběhlicích.

Prodám postel, Brno BŘEZEN 2018

Prodám postel 140x200 cm, rám + rošt 2800,-, případně i matraci. V případě zájmu pošlu fotky.

Prodám stůl, Brno BŘEZEN 2018

Prodám pracovní stůl se 3 zásuvkami, pracovní deska 100 cm. Nepoškozený. 2300,- V případě zájmu pošlu fotky.

Pravidla pro vkládání do burzy nábytku

Do Burzy nábytku si může zdarma vylepit lísteček úplně každý (student, vlastník nemovitosti), s výjimkou subjektů podnikajících v oblasti prodej/nákup/obchodování s nábytkem. Text inzerátu by se měl vztahovat k nabídce/poptávce nábytku, který je použitelný studenty v jejich privátech.