PRO VLASTNÍKY

PRO REALITKY

KONTAKT
Najděte si u nás bydlení! NA PŘEDNÁŠKÁCH SE SPÁT NEDÁ... NAJDĚTE SI S NÁMI LEPŠÍ SPANÍ!

Vyberte si, kde chcete bydlet ...

Zde můžeš zjistit, jaké studentské priváty jsou právě k dispozici. Pokud se navíc zaregistruješ (zdarma, max. 1 minuta) do naší databáze, budeme tě informovat o všech nových přírůstcích do naší nabídky v daném městě.

Zobrazit vč. náhledů

Tip: kliknutím na záhlaví sloupce se Vám nabídka seřadí podle Vámi vybraného kritéria.

Lokalita Typ arrow  Cena Osob  Info   Fotky 
Vodova, Kr. Pole, IHNED i od 15.9.2018   volné lůžko   2500 os. vč. ink.    info  fotky 
close Zařízeno: Ano, Provize: 1500 Kč/os

1 místo ve 4.lůžkovém pokoji pro chlapce za 2 500 Kč

Kontakt: Pavel Ticháček, 602 227 407

Ihned i od poloviny září - Aktuálně 1 místo ve 4.lůžkovém pokoji pro chlapce za 2 500 Kč/os. - Brno - Královo Pole, Vodova ul. - Výjimečná poloha v klidné ulici studenty jedné z nejžádanějších oblastí Brna. Jedná se o atypické bydlení – v budově jsou pronajímány celkem jen šest pokojů, ubytovaní mají k dispozici kuchyň se dvěma sporáky a dvěma lednicemi. Jedná se o čtyři dvoulůžkové , jeden čtyřlůžkový a jeden pětilůžkový pokoj . Vícelůžkové pokoje mají soc. zařízení (WC +. sprchy) hned při pokoji, dvoulůžkové toto mají zvlášť. Dále lze užívat široké zázemí domu - společenskou místnost s velkoplošnou TV, další místnost sloužící jako studovna a zahradu přináležící k objektu. – i u vícelůžkových pokojů vzhledem k širokému zázemí je možnost vlastního soukromí. . Kauce 2 000 Kč. Ceny vč. vč. inkasa a Wifi připojení Provize 1 500 Kč při obsazení jednotlivcem. PENB nesdělen, tedy ze zákona uvádíme PENB G.

 

zavřít

Fotografie nemovitosti

zavřít

ul. Polní, Staré Brno, od 1.9.   garsoniera   4200 os. vč. ink.    info  fotky 
close Zařízeno: Ano, Provize: 2x 1500 Kč/os

Byt - garzonka - 2 studenti nebo mladí pracující

Kontakt: Pavel Ticháček, 602 227 407

Pronajmeme byt na Starém Brně na ulici Polní, garzonka 27m2, otevřený prostor atyp LOFT, zvýšené přízemí v domě se zahradou, jedno okno do ulice, druhé okno do zahrady. Po dvě osoby, NE cizinci, včetně topení, elektřiny, vody a wifi měsíčně 4 200,-Kč/os. při 2 osobách = 8 400 Kč celkem. V bytě je malá KL, nádobí, el. vařič, lednice, mikrovlnka, dvě pohovky, přikrývky, stůl, židle, sprchovací kout, umyvadlo, WC, ústřední topení, wifi slabší, kousek zahrádky. Je to v přístavbě domu, samostatné, na Starém Brně u Vídeňské ulice, ale klid. Platba předem. Kauce 1 000 Kč/os. při 2 osobách. Brno Polní ulice u nemocnice Milosrdných bratří, pěkné prostředí, sportovní vyžití. Pro 1 - 2 studenty i mladé pracující - preferuji nekuřáky. PENB nesdělen, tedy ze zákona uvádíme PENB G. Volné ihned, nebo 1.9. 2018. Provize 2x 1 500 Kč.

 

zavřít

Fotografie nemovitosti

zavřít

 

V současné době lze v této sekci najít 3 druhy nabídek pronájmů pro studenty:

  • Nabídky spolupracujících realitních kanceláří – v tomto případě zajišťuje veškeré služby, které souvisí se zprostředkováním pronájmu nemovitosti, příslušná realitní kancelář, my vystupujeme především jako iniciátor vzájemných jednání; za zprostředkování pronájmu nemovitosti si realitní kanceláře účtují jednorázovou provizi, jež je splatná zpravidla při podpisu nájemní smlouvy a její výše nejčastěji odpovídá jednomu měsíčnímu nájmu; využiješ-li tuto možnost a najdeš si tímto způsobem ubytování na našich stránkách, nejsi povinen 1. Studentské Realitní žádnými platbami, tedy tvoje výdaje na pronájem privátu se nezvýší;

  • Nabídky naší realitní kanceláře – zde se na zprostředkování pronájmu nemovitosti podílí pouze naše realitní kancelář, která v této oblasti poskytuje komplexní služby (zejména sjednání prohlídky nemovitosti, asistence při sjednávání podmínek pronájmu, příprava smluvní dokumentace); také naše realitní kancelář si za zprostředkování pronájmu účtuje jednorázovou provizi splatnou po podpisu nájemní smlouvy, ovšem ve výši maximálně ½ měsíčního nájmu; s naší pomocí tak můžeš ušetřit nemalé peníze

  • Nabídky typu inzerce – takovéto poznáš podle toho, že je u nich uveden přímo kontakt na majitele nemovitosti; v tomto případě naše webové stránky slouží výhradně jako inzertní medium, 1. Studentská Realitní k těmto nabídkám neposkytuje žádné další informace či služby.